M - TEKNİK
BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME MİNİ ONARIM MERKEZİ

Hakkımızda

ADana Oto Göçük Onarım Merkezi

Boyasız Göçük Düzeltme onarım, eğitim ve malzeme satışı konusunda faaliyet gösteren M-Teknik, Adana merkezli olup Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Otomotiv, yedek parça, aksesuar ürünlerinin imalat, ithalat ve ihracatı konusunda sektördeki 22 yıllık deneyimi ile Boyasız Göçük onarım ve malzeme satışı hizmeti vermektedir.

Dünyada Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) eğitimi konusunda dünyanın dev otomotiv markalarına hizmet veren Betaq Innivation ve BMW Group University’de uygulanan Betaq Innivation boyasız göçük müfredatı ile Türkiye’nin en büyük ve modern boyasız göçük eğitim merkezinde alınan uygulamalı eğitimlerle sertifikasyon sürecini tamamlamış ve uluslar arası kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Adana ve çevre iller başta dolu hasarı olmak üzere, park hasarları, boyasız onarım, mini onarım alanlarında uygulama hizmeti de vermekteyiz. Tamamı Avrupa kalite belgeli makine ve ekipmanlarımız ile hizmet veren sertifikalı profesyonel uzmanlarımıza aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan M-Teknik, hızlı ve kaliteli hizmeti, sektördeki tecrübesi ve uluslararası işbirlikleri ile Boyasız Göçük Düzeltme uygulama, eğitim ve malzeme satışı konusunda AR-GE yatırımlarını sürdürerek büyümeye devam edecektir.

© M-TEKNİK Oto Göçük Onarım Merkezi | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı