M - TEKNİK
BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME MİNİ ONARIM MERKEZİ

Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır?

Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır?

Özellikle kaporta sacına kadar inmiş derin çizikler yüzey işlemleri (pasta polisaj vb.) maalesef giderilememektedir.

Boya yüzeyinde, vernik yüzeyinde oluşan basit çizikler zımpara, pasta ve polisaj ile giderilebilmektedir.

M-Teknik özel çalışması olan ?Derin çizik onarımı? ise, bilinen yöntemlerden farklıdır.

Yüzeyde oluşan ve kaporta sacına kadar inmiş olan (halk arası tabirle ?tırnağa takılan?) çiziklerde, kaporta yüzeyi, orijinal boyaya zarar vermeden hazırlanmakta, çiziğin içerisi özel patentli kimyasallarla doldurulmakta ve aracın renk koduna uygun rötuş boyası ile ?yalnızca çizik yüzey? rötuşlanmaktadır.

Sonrasında uygulanan zımpara, pasta ve polisaj işleminden sonra derin çizikler %80 ila %100 arasında değişen oranlarda giderilmektedir.

Onarım oranı, çiziğin derinliği, şekli, boyutu, konumu, boyanın cinsi, yaşı ve durumuna bağlı olarak değişmektedir.

Adana Oto Göçük Onarım firmaları, Adana M-Teknik firmasını kendine örnek alıyor. Çünkü firmamız Adanada oto göçük firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerini teknolojik olarak en son yenilikler ile buluşturmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. Kaliteli ve profesyonel işçilik, ekonomik Adana oto göçük onarım fiyatları, Adanada en iyi göçükçü firması, Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? ve Adana oto göçük danışma merkezi olarak anılmamızda etken olmuştur.

Tüm otomobil markaları tarafından da onaylı firmamız Adana oto göçük firmaları, Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? arasında ekonomik Adana oto göçük fiyatları ile 2016, 2017 ve 2018 yıllarını yine zirvede tamamlamıştır. Hasarlı araçların onarımı, dolu göçük giderme, vakumlu göçük onarımı, motorsiklet göçük giderme ve özellikle boyasız göçük düzeltme dendiğinde ekonomik fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen esnek yapılanmış kadromuzla müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış kurumsal bir firmayız.

Oto Göçük Firmalarının Adana şehrinde hızla sayısı artmaktadır. Fakat bunların bir kısmı bünyesinde mühendis barındırmayan, eğitimsiz, gördüklerini uygulamaya çalışan, taşeron iş yapan firmalar şeklindedir. Adanada oto göçük onarımı vakumlu göçük onarımı gibi kritik işleri mühendislik firmalarına yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

Firmamız Adanadaki tüm ilçe ve semtlerinde oto göçük hizmeti vermektedir.

M-Teknik olarak; Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? sadece bu konu ile ilgili hizmet vermemekteyiz. Adana, Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir ilçelerinde Adana T Box Oto Göçük Onarımı Merkezi HizmetleriOto Göçük MerkeziAdana Oto Göçük - M Teknik Göçük MerkeziOto Göçük DüzeltmeAdana Mini Hasar Oto Göçük Onarım MerkeziAraç Kapısı Göçük DüzeltmeOto Kaporta Göçük DüzeltmeOto Göçük OnarımıPdr Oto Göçük DüzeltmeKurumsal Bireysel Dolu Hasarı Kasko Süreci Oto GöçükBoyasiz Gocuk DuzeltmeOto Kaporta Göçük DüzelticiOto Boyasız Göçük DüzeltmeOto Göçük Düzeltme SetiAraç Göçük GidermeOto Göçük KursuOto Göçük TamiriOto Tavan Göçük Düzeltme AnkaraOto Göçük Düzeltme AparatıDerin Çizik OnarımıAdana Dolu Hasarı Oto Göçük Onarım MerkeziOto Göçük SetiOto Göçük UzmanıAraç Ufak Göçük DüzeltmePark Hasarı Onarımı,  bu hizmetleride vermekteyiz. Firmamızın kalitesi ve güvenilirliği ile ilgili çözüm ortaklarımız veya referanslarımıza bakmanızı rica ederiz.

Adanada oto göçük onarım firması arıyorsanız tam M-Teknik adresindesiniz..

© M-TEKNİK Oto Göçük Onarım Merkezi | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı