M - TEKNİK
BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME MİNİ ONARIM MERKEZİ

Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır?

Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır?

Özellikle kaporta sacına kadar inmiş derin çizikler yüzey işlemleri (pasta polisaj vb.) maalesef giderilememektedir.

Boya yüzeyinde, vernik yüzeyinde oluşan basit çizikler zımpara, pasta ve polisaj ile giderilebilmektedir.

M-Teknik özel çalışması olan ?Derin çizik onarımı? ise, bilinen yöntemlerden farklıdır.

Yüzeyde oluşan ve kaporta sacına kadar inmiş olan (halk arası tabirle ?tırnağa takılan?) çiziklerde, kaporta yüzeyi, orijinal boyaya zarar vermeden hazırlanmakta, çiziğin içerisi özel patentli kimyasallarla doldurulmakta ve aracın renk koduna uygun rötuş boyası ile ?yalnızca çizik yüzey? rötuşlanmaktadır.

Sonrasında uygulanan zımpara, pasta ve polisaj işleminden sonra derin çizikler %80 ila %100 arasında değişen oranlarda giderilmektedir.

Onarım oranı, çiziğin derinliği, şekli, boyutu, konumu, boyanın cinsi, yaşı ve durumuna bağlı olarak değişmektedir.

Adana Oto Göçük Onarım firmaları, Adana M-Teknik firmasını kendine örnek alıyor. Çünkü firmamız Adanada oto göçük firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerini teknolojik olarak en son yenilikler ile buluşturmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. Kaliteli ve profesyonel işçilik, ekonomik Adana oto göçük onarım fiyatları, Adanada en iyi göçükçü firması, Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? ve Adana oto göçük danışma merkezi olarak anılmamızda etken olmuştur.

Tüm otomobil markaları tarafından da onaylı firmamız Adana oto göçük firmaları, Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? arasında ekonomik Adana oto göçük fiyatları ile 2016, 2017 ve 2018 yıllarını yine zirvede tamamlamıştır. Hasarlı araçların onarımı, dolu göçük giderme, vakumlu göçük onarımı, motorsiklet göçük giderme ve özellikle boyasız göçük düzeltme dendiğinde ekonomik fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen esnek yapılanmış kadromuzla müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış kurumsal bir firmayız.

Oto Göçük Firmalarının Adana şehrinde hızla sayısı artmaktadır. Fakat bunların bir kısmı bünyesinde mühendis barındırmayan, eğitimsiz, gördüklerini uygulamaya çalışan, taşeron iş yapan firmalar şeklindedir. Adanada oto göçük onarımı vakumlu göçük onarımı gibi kritik işleri mühendislik firmalarına yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

Firmamız Adanadaki tüm ilçe ve semtlerinde oto göçük hizmeti vermektedir.

M-Teknik olarak; Çizik onarımı nasıl yapılmaktadır? sadece bu konu ile ilgili hizmet vermemekteyiz. Adana, Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir ilçelerinde Adana Oto Alüminyum Panel Göçük Onarımı MerkeziPro Pasta/PolisajOto Göçük OnarımıAdana T Box Oto Göçük Onarımı Merkezi HizmetleriEfe Oto Göçük Onarim MerkeziOto Göçük Düzeltme AparatıGocuk DuzeltmeOto Göçük HastanesiOto Göçük Çektirme MakinasıOto Göçük AdanaAdana Oto Göçük MerkeziBoyasız Oto Göçük Düzeltme AnkaraOto Göçük KurslarıAdana Vakumlu Göçük Onarım MerkeziBoyasiz Gocuk DuzeltmeOto Tavan Göçük DüzeltmeOto Göçük Onarım MerkeziAraç Göçük GidericiSüper hızlı onarım nedir? Neden fiyatı farklıdır?Oto Göçük Ustalığı NedirAdana Oto Göçük Eğitim Onarım MerkeziYapılan onarımlar garantili midir?Oto Göçük TamiriKurumsal Bireysel Dolu Hasarı Kasko Süreci Oto GöçükHangi araçlara uygulanabilir?,  bu hizmetleride vermekteyiz. Firmamızın kalitesi ve güvenilirliği ile ilgili çözüm ortaklarımız veya referanslarımıza bakmanızı rica ederiz.

Adanada oto göçük onarım firması arıyorsanız tam M-Teknik adresindesiniz..

© M-TEKNİK Oto Göçük Onarım Merkezi | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı